fbpx

KILKA SŁÓW O MNIE

Nazywam się Patrycja Tłustochowicz i jestem dyplomowanym psychodietetykiem, jednym z pierwszych w Polsce, czyli kimś kto łączy trzy przestrzenie: dietetykę, psychologię oraz terapię poznawczo-behawioralną.W swojej pracy, jako certyfikowany trener stylów myślenia wykorzystuję metodologię FRIS. Od lat pomagam Kobietom (i nie tylko :)) czuć się świetnie utrzymując zgrabną sylwetkę.

Jestem autorką ebooka „Wolna od diety”, do którego pobrania z mojej strony www.zawszezgrabna.pl zachęcam Cię serdecznie.

Na postawie metodologii FRIS opracowałam program trwałej zmiany sposobu myślenia, działania – odżywiania, 28 KROKÓW, aby być już Zawsze Zgrabną z przyjemnością i bez wyrzutów sumienia.


Na przestrzeni ostatnich 10 lat pomogłam ponad 1000 osób osiągnąć lepszą jakość życia, wspólnie zmieniając sposób odżywiania na świadomy, swobodny, zdrowy i zrównoważony.
Zaufało mi wiele znanych osób, m.in. pracowałam z reprezentacją polskich siatkarek na zgrupowaniach przez olimpiadą w Rio w 2016, a także z czołowymi nazwiskami ze świata mody i mediów.
Mój model pracy daleko odbiega od standardowych wizyt u dietetyka, a do każdego Pacjenta preferuje indywidualne podejście.
Kocham moją pracę, ponieważ widzę jak wiele dobra, radości oraz ulgi wnosi w ludzkie życie, kiedy wspólnymi siłami udaje nam się uwolnić od diet i zaniżonej samooceny.
Moje hasło przewodnie to: Bądź Zawsze Zdrowa i Zgrabna!

Komentarze

Dodaj komentarz

Copyright © 2018 kursonline.zawszezgrabna.pl. Szkolenia napędza platforma WP Idea